adolf hitler • tarihte sözlük
Üstüne tonla iftira atılan,karalamalar yapılan ve sonuç olarak tüm insanlığın vahşi diktatör olarak bildiği insan. Amacı centil ırkları yahudi belasından kurtarmak ve insanlığı ileriye taşımaktı. Tüm dünyayla tek başına savaştı.
zeki olduğu söylenir, doğrudur. ancak önemli olan insanın zekasını nerede ve hangi yönde kullandığıdır. h*tler zekasını yanlış yönde kullanan şerefsiz bir insanlık düşmanıdır. yahudilerden, çingenlerden, eşcinsellerden, zihinsel ve bedensel hastalıklı bireylerden ve daha nicelerinden oluşan milyonlarca insanın katline sebep olmuştur. ateşi bol olsun. katliam yaparak insanlığı ileriye taşıyabileceğini zanneden yarım akıllılar da azıcık ders alsın.
tanım: örnek alınacak hiçbir yanı olmayan şerefsiz, haysiyetsizin teki.
Alman diktatör, Nasyonal Sosyalist İşçi partisinin lideri. 1.dünya savaşında ün kazanmış, 2.dünya savaşının başlamasına sebep olmuştur. Holokost (yahudi soykırımı) adolf hitler yönetimi döneminde yaşandı.
2.dünya savaşında almanların yenilgiye uğrayacağı kesinleşince eşiyle birlikte intihar etmiştir.
Zekasını “birileri” gibi halkı sömürmek ve kendi cebini doldurmak için değil, alman halkını istediği refah seviyesine ulaştırmak için kullanmış, bu durum birilerinin gözüne batmıştır. Bugün almanlar savaşı kazanmış olsa Churchill ve Truman için aynı naraları atacak olanlar zalimlikten bahsediyor. Kazananlar tarafından yazılan bir tarih yalanlarla yazılır. Hitler yahudilerin, çingenlerin, eşcinsellerin, zihinsel ve bedensel hastalıklı bireylerin ve daha nicelerinin toplumdan temizlenmesini ve arındırılmasını savunmuştur. İyi ki de savunmuştur. Şayet bugün sokaklarda bıçaklı çingeneler kol geziyor ve sivillere sataşıyorsa, tek amacı üremek ve hırsızlık yapmak olan kişiler toplum düzenini tahrip ediyor ve yine bozulmuş adalet sistemi bu kişileri serbest bırakıp bir türlü çözüm sunamıyorsa sebebi zamanında 3 5 propagandaya kanıp hümanizm naraları atan, onlar da insan duyarı kasan sözde hümanist tayfadır.
Tanım: Her kuşun eti yenmez, Yahudi suyuyla değirmen dönmez.